Jak probíhá realizace garážových vrat?

  1. Máte zájem o naše služby, zavolejte nebo napíšete. Nejpozději do 3 pracovních dnů se vám ozveme.
  2. Sjednotíme Vaše představy s našimi možnostmi.
  3. Přijedeme za Vámi, zaměříme a připravíme cenovou nabídku. Tato nabídka Vás k ničemu nezavazuje a je zcela zdarma.
  4. Po akceptování nabídky se potkáme, popřípadě doladíme požadavky a představy.
  5. V momentě odsouhlasení všech požadavků z Vaší strany finální výrobek objednáme a pokud nejsou nějaké výkyvy trhu zhruba během jednoho měsíce se ozveme a vybereme termín montáže
  6. Namontujeme vrata, uvedeme kompletně do plného provozu
  7. To by mohl být konec naší nabídky, ale není, automaticky na základě plnění Vašich požadavků přebíráme záruční opravy, ale samozřejmě nabízíme komplexní nabídku všech tedy i pozáručních oprav.

Druhy garážových vrat

Sekční garážová vrata

Sekční vrata patří mezi nejoblíbenější produkt ve své kategorii. Pro své užitkové vlastnosti, velký výběr variant panelů a doplňků jsou vhodným řešením pro individuální požadavky zákazníka. Plášť sekce tvoří galvanizovaný plech s poplastovaným povrchem. Konstrukci tvoří galvanizovaná ocel povrchově upravená pozinkováním.

Sekční garážová vrata nabízí jedno z nejlepších řešení k uzavření garážového vstupu. U tohoto typu vrat se podařily dokonale skloubit ty nejlepší užitkové vlastnosti garážových vrat. Sekční vrata mají minimáĺní hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem, proto lze využít celý prostor garáže, mají nadstandardní tepelně izolační vlastnosti a řadí se mezi nejlevnější variantu garážových vrat. Garážová vrata jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí. Moderní řešení těsnění přímo v horních částech jednotlivých sekcí je řešeno pomocí vytvarované drážky z výroby. Při výrobě používáme nejkvalitnější kování značky Flexi force, které zajišťuje dlouhou životnost, tichý a spolehlivý chod vašich vrat.


Rolovací garážová vrata

Rolovací vrata jsou vybavená pohonem, jsou zateplená, bezúdržbová a s pohodlnou manipulací.
Rolovací vrata s elektrickým pohonem ve všech provedeních. Ovládání vrat je zajištěno pomocí vnitřního spínače a vnějšího klíčového spínače, popřípadě kodovou klávesnicí nebo dálkovým ovládačem. V případě výpadku el. proudu je možné manuální otevření vrat použitím kliky zajištěné z venku zámkem. Bezpečné používání zajišťuje ochrana proti vyzvednutí závěsu, jištěním fotobuňkou, nebo optickou bezpečnostní lištou. V případě najetí na překážku, se vrata zastaví a spustí se zpětný chod.

Použití rolovacích vrat
– Uzavírání garáží
– Zabezpečení a uzavření prosklených vchodů a výloh a k předělení prostoru

Potřebujete poradit?

Neváhejte se obrátit na našeho technika.

LADISLAV NOVÁK

GARÁŽOVÁ VRATA, STÍNÍCÍ TECHNIKA
l.novak@dijas.cz
+ 420 602 212 798